0 Kč
Počet položek v košíku: 0
Cena celkem: 0 Kč

Úplná pravidla akce „Sbírej CORUNY“

1. Preambule

Účelem tohoto dokumentu je úplné a jasné vymezení pravidel akce „Sbírejte CORUNY“ (dále jen „Akce“). Pouze tento dokument závazně upravuje pravidla Akce.

2. Organizátor Akce

Organizátorem Akce je Náplavka HK s.r.o., Nám. 5. května 835/10, Hradec Králové, Ičo: 03516954, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, číslo 34159 (dále jen “Organizátor”).

3. Termín a místo konání Akce

Akce probíhá od 23.10.2020 do odvolání organizátorem.

4. Účastník akce

Akce se může zúčastnit každá plně svéprávná fyzická či právnická osoba (dále jen “Účastník akce”), která splní podmínky účasti v Akci stanovené těmito pravidly.

5. Účast v Akci

Každý Účastník akce, který v době konání akce zakoupí jídlo či nápoje přes rozvozovou službu organizátora, tedy přes Na DELIVERY nebo přes výdejové okénko v NáPLAVKA bistro/café&music bar, v ceně vyšší než 100 Kč.

6. Pravidla akce

  1. Při první objednávce jídla či pití přes WWW.NAPLAVKABISTRO.CZ získá účastník akce VĚRNOSTNÍ KARTU, na kterou se lepí samolepky. Věrností kartu Účástník akce obdrží při prvním nákupu nad 100 kč od kurýra Na DELIVERY nebo od obsluhy výdejového okénka v NáPLAVKA bistro/café&music bar.
  2. Za každých utracených 100 Kč v našem eshopu WWW.NAPLAVKABISTRO.CZ získá Účastník akce jednu samolepku 10 CORUN v hodnotě 10 Kč, kterou si nalepíte na věrností kartu.
  3. Svůj našetřený bonus Účastník akce uplatní na objednávky z eshopu WWW.NAPLAVKABISTRO.CZ a to vždy od 15 do 21 hodin. Bonus platí na objednávky placené jak v hotovosti, tak platební kartou a v hodnotě vyšší než je Váš nasbíraný bonus.
  4. Bonus za nasbírané samolepky na VĚRNOSTNÍ KARTĚ může Účastník akce použít kdykoliv, věrností karta nemusí být plná, a vždy ji uplatňuje kurýrovi při předávání rozváženého jídla nebo u výdejního okénka v NáPLAVKA bistro / café&music bar.
  5. Bonus není možné sčítat s jinými akcemi na eshopu WWW.NAPLAVKABISTRO.CZ nebo s vyhodnými sety v našem jídelním lístku.

7. Další podmínky akce

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit nebo upravit pravidla Akce, zkrátit dobu konání akce nebo přerušit či zrušit Akci bez náhrady. Informace o změnách organizátor akce zveřejní na www.naplavkahk.cz, naplavkabistro.cz a na svých sociálních sítích.